Betlejemska Poczta Zuchowa

To inicjatywa przeznaczona dla najmłodszych członków naszej organizacji – zuchów. Zarówno indywidualnie, jak i całą gromadą można wykonać pocztówkę nawiązującą do idei Betlejemskiego Światła Pokoju oraz tegorocznego hasła “Światło dla ciebie. “. Kartki zostaną wystawione w Miasteczku Zlotowym w Zakopanem, a następnie złożone w darze ołtarza Jest to wspaniała okazja, by jeszcze przed zlotem zaangażować się i przygotować do przyjęcia Światła naszych najmłodszych.
To także propozycja dla jednostek, które nie mogą przyjechać do Zakopanego, a chcą razem z nami przeżywać ten wyjątkowy czas.    

REGULAMIN
Poczty Zuchowej  

 1. Organizatorem Poczty Zuchowej jest sztab Zlotu Betlejemskiego. Jest to akcja towarzysząca BŚP.  
 2. W akcji mogą wziąć udział gromady zuchowe z całej Polski oraz inne jednostki, które zgłoszą się do udziału w zlocie w formie online.  
 3. Akcja polega na samodzielnym przygotowaniu i wysłaniu pocztówek z okazji BŚP przez całe jednostki lub pojedyncze zuchy/harcerzy. 
 4. Kartki mogą być zrobione dowolną techniką plastyczną w formacie A5.  
 5. Kartki należy wysłać na adres: 
  Betlejemska Poczta Zuchowa, ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa
 6. Termin nadsyłania prac 1.12.2022
 7. Kartki należy podpisać z tyłu imieniem i nazwiskiem zucha/harcerza, numerem jednostki, hufcem oraz adres e-mail (w domenie @zhp.net.pl), na który zostanie wysłane pamiątkowy certyfikat za udział w akcji. 
 8. Kartki zostaną zaprezentowane na wystawie w trakcie Zlotu Betlejemskiego 2022 w Zakopanem. 
 9. Przesyłając pracę każdy uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz zgadza się na publikacje pracy.   
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie .