Betlejemska Poczta Zuchowa

1. Organizatorem Poczty Zuchowej jest sztab Zlotu Betlejemskiego. Jest to akcja towarzysząca BŚP.
  2. W akcji mogą wziąć udział gromady zuchowe z całej Polski.
  3. Akcja polega na samodzielnym przygotowaniu i wysłaniu pocztówek z okazji BŚP przez całe jednostki.
  4. Kartki mogą być zrobione dowolną techniką plastyczną w formacie A5.
  5. Kartki należy wysłać na adres: Betlejemska Poczta Zuchowa, ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa
  6. Termin nadsyłania prac 1.12.2023
  7. Kartki należy podpisać z tyłu nazwą jednostki oraz hufcem. Do przesyłki należy załączyć kartę zgłoszeniową, zawierającą imię i nazwisko drużynowego, nazwę jednostki, nazwę hufca oraz e-mail kontaktowy w domenie ZHP (do pobrania: tutaj). W e-mailowej odpowiedzi zwrotnej zostanie wysłany pamiątkowy certyfikat dla jednostki za udział w akcji.
  8. Na kartce nie mogą znajdować się jakiekolwiek dane osobowe (imię i nazwisko, e-mail, itp.).
  9. Kartki zostaną przekazane instytucjom z którymi współpracuje Związek Harcerstwa Polskiego wraz z przekazaniem Światła z Betlejem z wyłączeniem kartek niespełniających warunku z pkt. 8.
  10. Przesyłając pracę każdy uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz zgadza się na publikacje pracy.
  11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.