Program dla instruktorów

Wybierasz się na Zlot jako instruktor, krąg instruktorski lub reprezentacja chorągwi i zastanawiasz się co będziesz robić w trakcie zlotu? Zapraszamy do uczestnictwa w sobotnim programie dla instruktorów!

W tym roku w ramach programu organizujemy instruktorską wędrówkę górskim szlakiem. W trakcie sobotniego przedpołudnia zaprosimy na prostą (krótką) trasę, jednym ze szlaków tatrzańskich z rozważaniami do medytacji. Będzie to czas spojrzenia na swoją służbę, ale także zajrzenia w głąb w siebie w otoczeniu pięknych Polskich Tatr! Po wędrówce odbędzie się kawiarenka instruktorska – czas rozmów przy ciepłej herbacie i ciastku.

Aby zapisać się na program dla instruktorów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na zlot oraz zaznaczyć chęć uczestnictwa w wędrówce – wpisać ilość osób.

Uwaga: w programie dla instruktorów mogą wziąć udział:

• samodzielnie zgłoszeni instruktorzy,
  • patrole złożone wyłącznie z instruktorów,
  • członkowie (instruktorzy) pozostałych patroli, pod warunkiem, że zgłaszany instruktor nie jest opiekunem patrolu.

Sztab BŚP nie zapewnia opieki dla uczestników w czasie programu dla instruktorów.