Program zlotu

Czuwanie modlitewne   

Czuwanie modlitewne rozpocznie w tym roku nasz Zlot Betlejemski. Na początku zostanie podsumowana propozycja programowa „Teczka serdecznej pamięci” oraz Dar ZHP 100, a następnie odbędzie się wspólna modlitwa i oczekiwanie na Betlejemskie Światło Pokoju. Będzie to idealny moment na refleksję i zastanowienie się nad samym sobą w kontekście Przyrzeczenia Harcerskiego oraz słów w nim zawartych „[…] pełnić służbę Bogu i Polsce”. 

Gra społecznościowa   

Podczas sobotniego wieczoru po raz kolejny zapraszamy chętnych uczestników zlotu do wspólnej gry społecznościowej. Będzie to czas integracji oraz sprawdzenia swojej wiedzy dotyczącej Betlejemskiego Światła Pokoju. Gra odbędzie się na portalach społecznościowych i będzie do niej potrzebny dostęp do Internetu. W grze mogą wziąć udział jednostki biorące udział w zlocie w Zakopanem oraz w formie online. Dobra zabawa gwarantowana! 

Koncert   

Po sobotniej grze miejskiej odbędzie się koncert dla uczestników zlotu w Zakopanem oraz transmisja dla osób uczestniczących onlline. Koncert odbędzie się w warunkach dostosowanych do wymogów epidemiologicznych.